Kurumsal

biomik tıp analizleri laboratuvarı

 

Biomik Tıp Analizleri Laboratuarı Ltd. Şti. 1995 yılının Ocak ayında Biyokimya Uzmanı Dr. Erdoğan Gözen ve Mikrobiyoloji Uzmanı Dr.

irfan özperçin

Mikrobiyoloji ve Klinik Mik. Uzm. Dr.İrfan Özperçin

İrfan Özperçin tarafından İzmir- Kemeraltı’nda kurulmuştur.

Gelişen ve büyüyen laboratuarımız 1998 yılından itibaren İzmir’in Hatay semtinde hizmet vermeye başlamıştır.

İleri teknolojiyle üretilmiş 2 adet otoanalizör, 1 adet 18 parametre kan sayım cihazı, elisa cihazı, yenidoğan bilirübin okuma cihazı, koagulasyon cihazları, her türlü mikrobiyolojik tetkikleri yapabilme imkanına sahiptir.

Ayrıca özel olarak tasarlanmış röntgen-sağlık aracıyla, portör hizmetleri, iş yerlerine giderek yerinde hızlı ve güvenli olarak verilmektedir.

 

 

İş sağlığını tehdit eden toksik ve kanserojen maddelerin bulunduğu ortamlarda çalışan işçilerin ilgili tetkikleri için gerekli materyaller, deneyimli personelimizce iş yerlerinden özel aracımıza vasıtasıyla alınarak, sonuçlar iş yerlerine teslim edilmektedir.

Mevcut kurye hizmetiyle, gerekli tetkik materyalleri yerinden alınıp, sonuçlar en kısa sürede ve güvenilir olarak faks ve e-mail yoluyla iletilmektedir.

Yaşlı ve yürüme engelli hastalarımızın tetkik materyalleri, deneyimli personelce evlerinden alınarak, sonuçlar aynı gün içerisinde kendisine veya doktoruna teslim edilmektedir.

Veteriner kliniklerine hizmet verilmektedir. Sonuç raporları, veteriner klinik kriterlerine uygun olarak değerlendirilmektedir.

 

Misyonumuz

Uzman hekimlerimizin kontrolündeki gezici sağlık araçlarımızla kaliteli, hızlı ve ekonomik tahlil hizmetlerimizi size ulaştırmaktır.

Çalışanlarınızın sağlık kontrollerini yaparak, emek ve zaman kaybını önlemenin yanında, hem iş yerlerine daha faydalı olmak, hem de bireysel yönden sağlıklı olmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Uzman ve eğitimli çalışanlarımız, son teknoloji ürünü cihazlarımız ve araçlarımızla sektörün lider kuruluşu olmaktır.